«Канзас-Сіті Чіфс» вдруге поспіль виграв престижний трофей

6609
2
Getty Images/Global Images Ukraine

У ніч із 11 на 12 лютого на стадіоні «Еліджент» у місті Парадайз (штат Невада) відбувся Супербоул-2024, головний матч року у NFL.

У фінальному поєдинку сезону Національної футбольної ліги зустрічалися «Канзас-Сіті Чіфс» і «Сан-Франциско Форті-Найнерс».

Супербоул-2024 мав драматичний сюжет. «Канзас-Сіті Чіфс» зумів зрівняти рахунок за допомогою філд-голу наприкінці 4-ї чверті (19:19). За підсумками основного часу було зафіксовано нічию та призначено овертайм.

«Канзас-Сіті Чіфс» вдруге поспіль виграв престижний трофей, перемігши суперника в овертаймі (25:22 OT). При цьому вирішальний тачдаун було занесено за 3 секунди до кінця овертайму!

У перерві матчу традиційно була велика музична програма, хедлайнером був виконавець R&B та хіп-хоп Ашер.

Супербоул 2024. 11 лютого. Парадайз (штат Невада)

Канзас-Сіті Чіфс – Сан-Франциско – 25:22 OT (0:0, 3:10, 10:0, 6:9, 6:3 OT)

ВІДЕО: повний огляд матчу на YouTube