Шорт-трек. Фелзебур та Руссель виграли п’ятий етап Кубку світу на 500 м

У Дрездені визначилися переможці на найкоротшій дистанції

76
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ксандра Фелзебур

Нідерландська шорт-трекістка Ксандра Фелзебур перемогла на дистанції 500 метрів на п'ятому етапі Кубка світу 2023/24 у німецькому Дрездені.

У фіналі Фелзебур більш ніж на 0.6 секунди випередила китайнку Ван Йе, яка стала другою. Замкнула призову трійку польська спортсменка Каміла Стормовська, котра виграла другу медаль п'ятого етапу Кубка світу.

Українка Єлизавета Сидьорко увійшла до топ-20 — вона дійшла до чвертьфіналу і у підсумковій класифікації посіла 18-е місце. Ксенія Адаменко стала 24-ю, а Мирослава Селюкова - 28-ю.

У чоловічих змаганнях першим перетнув фінішну лінію Денис Нікіша з Казахстану. Але він отримав пенальті за блокування рукою канадця Фелікса Русселя, який у підсумку став переможцем. Друге місце посів ще один спортсмен із Канади Жордан П'єр-Жиль, а поляк Лукаш Кучинськи замкнув призову трійку.

Лідер команди України Олег Гандей був близьким до виходу до півфіналу. У чвертьфіналі він йшов на другому місці, але впав на другому колі та у підсумку класифікований 19-м. Данило Федоренко став 38-м, Ростислав Леонтенко – 40-м.