Зеленський зняв Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ. Кого призначив?
В МОУ відбулася зміна керівництва
![Зеленський зняв Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ. Кого призначив?](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/132/orig_666483.jpg)
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним, де було прийнято рішення про його відставку та призначення нового головнокомандувача.
«Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України. Обговорили, якого оновлення потребують Збройні Сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних Сил України. Час для такого оновлення – саме зараз.
Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді.
Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня.
Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України», – сказав Президент.
До цього генерал-полковник Олександр Сирський командував сухопутними військами ЗСУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ротань звернувся до футболістів збірної України після вильоту з Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696461.jpg)
![Ротань звернувся до футболістів збірної України після вильоту з Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696461.jpg)
Наставник Олімпійської збірної подякував футболістам за виступ на турнірі
![Хто виграв золото? Завершено командний турнір шпажисток на ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696491.jpg)
![Хто виграв золото? Завершено командний турнір шпажисток на ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696491.jpg)
У фіналі збірна Італії здобула перемогу над командою Франції
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696502.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696402.jpg)
![Харлан про колишню росіянку: «Я знаю, кому не треба тиснути руку»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696413.jpg)
![Харлан про колишню росіянку: «Я знаю, кому не треба тиснути руку»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696413.jpg)
Сирський керував операцією дебальцево, московський вуз, родився в Росії. Ця людина буде за Україну? Я сумніваюся.
Скоріш за все буде все таки перемога трампа, і здача України на умовах Росії. Краще б я помилявся
А по суті, зараз для тих, хто може скласти 2+2 картина очевидна.
На фронті - .. Опа, причому без особливої різниці, хто Головком.
Боєздатних резервів - йух..
Нах. Був потрібен контрнаступ - хз.
(Якщо в тебе немає ні переваги в техніці, ні в людях.. Поклали купу боєздатних підрозділів - результат майже нульовий.) Хто лоббіював цей "стрибок", замість укріплювати оборону - звісно, Боневтік. Але й Залужний міг грюкнути кулаком, він же не якийсь сержант. Тепер, панове, як би не потрапити в цугцванг. Отака х.. Ня, малята
Да и Залужный сам признал свои ошибки в плане ведения боевых действий. Он думал что какие то 150К потерь остановят врага. А для них это не имеет никакого значения. Точно как Порошенко воткнул в Конституцию без всенародного обсуждения курс в НАТО, так же птн в свою конституцию внёс что Крым и ещё 4 области Украины это уже раша. Вдумайтесь! Теперь его солдаты сражаются за свою территорию. Как бы это нам не заходило в мозг.
До сих пор главной зрадой считают мировые соглашения.
Придурки, вы на грани полной оккупации страны. Фронт держится на остатках техники и снарядов от прошлых поставок.
Помощи США не будет до выборов а после выборов скорее всего будет Трамп.
Помощь ЕС это мизер. Где то десятая часть от российского военного бюджета.
Части на фронте выкошены и истощены, в селах мужиков для мобилизации больше нет, а вы очкастые сколиозные дрыщи бегаете от ТЦК и ждете что за вас героически будет воевать кто то другой.
И при этом требуете не подписывать перемирие а добыть победу над ядерной державой.
Чем добыть?