Кривбас – Брентфорд В – 6:1. Розгром англійської команди. Відео голів

Дивіться відеоогляд товариського матчу, зіграного в Іспанії

814
0
ФК Кривбас Кривий Ріг

Криворізький «Кривбас» зіграв пʼятий контрольний матч на іспанських зборах. Черговим спаринг-партнером став англійський «Брентфорд» B – дубль однойменного клубу, міцного середняка АПЛ.

Початок матчу залишився за червоно-білими. Хоча перший удар в матчі був за англійцями, але Маханьков зіграв надійно після низового удару з середньої дистанції. Й тут же «Кривбас» створив свій перший момент, коли Твердохліба вивели тет-а-тет з Анхеліні – воротар суперника виграв дуель. У наступній атаці був забити швидкий гол.

Луньов виконав класну подачу з кута поля, мʼяча на дальній стійці отримав Бізімана – і обвідним ударом відкрив рахунок – 1:0. «Кривбас» заволодів ініціативою. Атаки на ворота «Брентфорда» Б ставали все частішими та гострішими. В середині тайму вдалось забити ще двічі. Спочатку Задерака після флангової подачі від Бандейри (перший асист португальця за нову команду!) ударом з другого поверху пробив у дальній кут – 2:0.

За три хвилини відзначився ветеран Рябов. І знову подача Луньова з кутового. Капітан чітко підрізав мʼяча у дальній кут – 3:0. Перший тайм дійсно вдавався криворіжцям, адже вони могли забивати ще як мінімум декілька разів після моментів Кожушка. Англійці в кінцівці першої половини гри провели свої небезпечні атаки. Після однієї з таких Маханьков перевів снаряд у поперечину.

В перерві криворізька команда провела деякі зміни в складі. Дебют другого тайму вийшов вогняним: «Кривбас» довів свою перевагу до 5:0. Кузик обвідним ударом з меж штрафного – 4:0, і згодом Татарков вивів один на один з кіпером Кожушка – Олег класно розібрався у ситуації, пробивши повз воротаря – 5:0. На 65 хвилині пройшла швидка контратака: Соса обробив мʼяча та потужно поцілив у дальній кут з-за меж карного майданчика – 6:0.

Криворізька команда продовжувала вести гру, але пропустила у власні ворота. Лейдлоу увірвався у штрафний та пробив точно у дальню дев'ятку без шансів для Хоми – 6:1. Впевнена перемога «Кривбасу» з тенісним рахунком, команда продовжує підготовку до другої частини сезону.

Наступний спаринг – 10 лютого проти данського «Віборга», це буде передостанній контрольний матч на Піренеях.

Товариський матч. 6 лютого 2024 року, 17:00

Сан-Педро-дель-Пінатар, Іспанія. Стадіон «Пінатар Арена». 50 глядачів. +17 градусів.

Кривбас (Кривий Ріг) Брентфорд B (Брентфорд, Англія) – 6:1 (3:0)

Голи: Джихад Бізімана (Максим Луньов, кутовий), 6 (1:0). Максим Задерака (Рафаель Бандейра), 24 (2:0). Вʼячеслав Рябов (Максим Луньов, кутовий), 27 (3:0). Денис Кузик (Олег Кожушко), 48 (4:0). Олег Кожушко (Микита Татарков), 56 (5:0). Даніель Соса (Артур Микитишин), 65 (6:0). Ітан Лейдлоу, 78 (6:1).

Кривбас Кривий Ріг: Володимир Маханьков (Богдан Хома, 62), Рафаель Бандейра (Андрій Понєдєльнік, 62), Володимир Вілівальд (Данило Бескоровайний, 62), Вʼячеслав Рябов (к) (Тимур Стецьков, 62), Віктор Блізніченко (Іван Дібанго, 46), Єгор Твердохліб (Денис Кузик, 46; Жан По, 73), Максим Луньов (Артур Микитишин, 46), Джихад Бізімана (Юрій Вакулко, 62), Клім Приходько (Микита Татарков, 46), Максим Задерака (Даніель Соса, 62), Олег Кожушко (Прінс Аду, 62).

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Брентфорд B (старт): Вінсент Анхеліні, Кайрес Лісбі, Валентіно Адедокун, Еріон Забелі, Бенджамін Артур, Ісаак Холланд, Рілі Оуен, Ешлі Хей, новачок, Макс Діков, Тоні Йоган.

На заміни виходили: Марлі Тавазіва, Іван Морган, Ітан Лейдлоу, Бʼю Бут.

Головний тренер: Нік Макфарлейн.