|
965
0

Перуджа зазнала поразки в матчі 17-го туру чемпіонату Італії

У гостях Олег Плотницький разом із партнерами програли «П'яченці» з рахунком 1:3

legavolley.it. Олег Плотницький

Відбулися матчі 17-го туру чемпіонату Італії з волейболу у чоловічій Суперлізі. Клуб «Перуджа», за який виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький, грав на виїзді з командою «П'яченца».

Гра склалася невдало для гостей, хоча вони почали непогано, взявши перший сет 25:18. Однак далі господарі майданчика перехопили ініціативу і досягли успіху у трьох наступних партіях – 25:22, 25:17, 25:18.

Олег Плотницький (на фото №17) провів весь поєдинок та набрав 10 очок (другий показник у команді).

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 17 тур
«П'яченца» – «Перуджа»

3:1 (18:25, 25:22, 25:17, 25:18)

Після цієї поразки у «Перуджі» залишилося 40 очок (13 перемог, 4 програші) і тепер вона відстає від лідера «Трентіно» вже на 6 очок, посідаючи друге місце в турнірній таблиці. У наступному турі 11 лютого «Перуджа» на своєму майданчику прийматиме «Верону».