Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
| Оновлено 05 лютого 2024, 09:28
4036
18

Гвоздик заявив про бажання бою з боксером із росії. Що сталося?

Український боксер – про свої плани

| Оновлено 05 лютого 2024, 09:28
4036
Гвоздик заявив про бажання бою з боксером із росії. Що сталося?
Facebook. Олександр Гвоздик

Колишній чемпіон світу за версією WBC у напівважкій вазі Олександр Гвоздик зробив відверте зізнання про свої плани.

36-річний уродженець Харкова заявив, що, як і раніше, хоче об'єднати у своїх руках усі титули в дивізіоні. Заради цього він готовий провести поєдинок з Артуром Бєтєрбієвим із росії, якому програв титул восени 2019 року.

«Я не те, що вірю, я знаю, що це станеться. Я візьму реванш у Бєтєрбієва і стану абсолютним чемпіоном. Для мене бій із Бєтєрбієвим пріоритетніший, ніж із Біволом, тому що в нього три пояси. Але від бою з Біволом теж не відмовлюся.

Які уроки я виніс після поразки від Бєтєрбієва? Що потрібно робити акценти на інші речі в підготовці, не розслаблятися і пахати на 200%. Треба бути дуже добре готовим функціонально, відпрацьовувати в захисті та діяти на контратаках. Рубатися з Бєтєрбієвим на середній дистанції – це суїцид», – розповів Гвоздик.

Раніше Олександр Гвоздик зізнався, що йому цікаво подивитися, що залишилося від Василя Ломаченка.

Богдан Розумовський Джерело: Спорт-Експрес Україна
Оцініть матеріал
(33)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Олійникова програла півфінал у Клужі, нав'язавши гідну боротьбу Радукану
Теніс | 06 лютого 2026, 20:09 15
Олійникова програла півфінал у Клужі, нав'язавши гідну боротьбу Радукану

Олександра у затяжному поєдинку не зуміла впоратися з Еммою, хоча шанси були

Жирона підтвердила пропозицію щодо Циганкова. Що вирішив клуб
Футбол | 06 лютого 2026, 05:55 6
Жирона підтвердила пропозицію щодо Циганкова. Що вирішив клуб

Карсель заявив, що клуб відмовився від трансферу

Коментарі 18
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
vitaha33
А що тут дивного, аін йому програв і хоче реваншу, він ж не танцювати в парі з ним хоче, а набити йому пику. Тому нічого поганого в цьому не бачу
Swipe
Шансів у цьому бою для Гвоздика не бачу. Взагалі Гвоздик до повномасштабної війни абсолютно ватноголові заяви робив, хто не в курсі.
KvlaD
Дурень думкой багатіє. ))
February 30
Может он мечтает взять реванш за поражение Атаманов в Волгограде - 2014...  Это естественно.   Тогда  нам 0:5 нарисовали без шансов.
alex belogubko
ГВОЗДЬ ты проиграешь не  лезь
ĴØЌÉŔ
Судя по всему бизнес не пошел , или много потерял из за войны в Харькове. Вернулся в бокс но по уровню очень далек от былой формы.  Гвоздик даже на пике своей формы вленел без шансов московиту . То их возможный реванш и форма Гвоздика вообще не даёт шансов Гвоздику 
potemkin78
чтоб быть чемпионом мира в полутяжах нужно драться или с Бетербиевым или с Биволом, а они россияне. правда бой можно в Харькове провести
justhateme
Ця говяжа голова новини не дивиться?
GloryUkraine
👎👎👎