Скандал у матчі чемпіонату України. Тренер забрав команду з льоду

Несподівана ситуація у матчі

5809
4
ХК Дніпро

У матчі чемпіонату України з хокею між Київ Кепіталз і Дніпром відбувся скандал у середині третього періоду.

Наставник Київ Кепіталз Вадим Шахрайчук за рахунку 2:2 вивів команду з льоду після того, як арбітр вирішив вилучити одного з гравців столичної команди.

Це викликало бурхливе обурення хокеїстів та Шахрайчука. У результаті після розмови з рефері тренер забрав команду з льоду. Після нетривалого очікування на арені оголосили, що матч дограно не буде.

Очевидно, рішення ухвалюватиме Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації хокею України.

Це був останній матч регулярного сезону перед паузою на матчі збірної України. Дніпро та Київ Кепіталз ділять третє місце у таблиці та ще мають шанс наздогнати лідера Сокіл.

Чемпіонат України з хокею

Київ Кепіталз – Дніпро 2:2 (матч перервано)

draiden
Коли особа замахується ключкою на арбітра, такого гравця потрібно з хокею гнати, а не з майданчика
Гола не було
Матюкаєшся на арбітра тебе теж виганяють до кінця гри, штрафувати потрібно Кепіталз і на багато
Выталкиватель парашутистов
Смотрел этот матч... Такое впечатление, что в Украине нет арбитров по хоккею,от слова совсем... Я не понимаю людей, которые лезут в судейство этого вида спорта... Оплата за арбитраж по сравнению с футболом - нищенская, и арбитрам приходиться прессовать руководство клубов, чтобы им доплачивали , а они будут как могут,помогать взяткодателям. Но красиво делать это не умеют! Потому и возникают такие скандалы в нашем чемпионате... Доиграются до того, что арбитров будут казнить и делать инвалидами прямо на площадке.
himars_2023
Чотири  полосаті чорти зламали гру! Не зарахували гол Кепіталз ( ну там 50/50), а ось те що вилучили до кінця матчу Тарана   ще в першому періоді та Черненка в третьому це явний перебір і упередження.Якщо Таранавилучили  за явні психоемоції ,то за що Черненка  так ніхто і не зрозумів..Ганьба  суддям  і федерації!