НОК назвав найкращих спортсменів січня в Україні
Нагорода дісталася Христині Дмитренко та Ярославу Лавренюку
![НОК назвав найкращих спортсменів січня в Україні](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/123/orig_664778.jpg)
Експертна комісія НОК України визначила найкращих спортсменів України в січні 2024 року.
У чоловіків нагороду виборов скелетоніст Ярослав Лавренюк. Він виборов срібло Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року в Канвондо (Південна Корея).
- Більше про біатлон та лижні види спорту читайте в Telegram-каналі «Зимовий спорт на Sport.ua».
Найкращою спортсменкою стала біатлоністка Христина Дмитренко. У січні вона виборола бронзу чемпіонату Європи у словацькому Брезно-Осрблі в спринті. Ця медаль стала єдиною для України на турнірі.
Нагороди найкращого тренера місяця дісталися наставникам Лавренюка та Дмитренка – Сергію Лавренюку та Олександру Ворчаку відповідно.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Ломаченку виповнилося 37 років. Що далі для українського боксера](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/middle_739334.jpg)
![ФОТО. Ломаченку виповнилося 37 років. Що далі для українського боксера](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/small_739334.jpg)
Боксер публічно поки не оголосив про рішення
![ГВАРДІОЛА: «Я мріяв тренувати цього гравця. Він був просто найкращим»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738893.jpg)
![ГВАРДІОЛА: «Я мріяв тренувати цього гравця. Він був просто найкращим»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738893.jpg)
Жузеп відзначив рівень Пола Скоулза
![Перше золото німкені, особиста медаль шведки й король Бьо](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739101.jpg)
![Берінчик зізнався, чому програв Девісу у титульному поєдинку](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/96/slider_739211.jpg)
![Роналдіньо назвав найкращого футболіста за всю історію. І це не Мессі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739092.jpg)