| Оновлено 29 сiчня 2024, 12:56
1584
1

Олег Плотницький разом із Перуджею став володарем Кубка Італії

Це вже третій трофей українця цього сезону, при цьому він став найціннішим гравцем турніру

1584
1
legavolley.it. Олег Плотницький

В італійському місті Казалеккьо-ді-Рено, провінція Болонья, відбувся «Фінал чотирьох» Кубка країни з волейболу серед чоловіків. В ньому брали участь відомі клуби «Перуджа», «Трентіно», «Мілан» та «Монца».

Спершу відбулися півфінальні поєдинки. «Перуджа», у складі якої виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький, перемогла «Мілан» 3:2. У цьому матчі наш волейболіст набрав 19 очок і став другим за результативністю слідом за туніським діагональним Бен Тара (21 очко). У другому півфіналі «Монца» також у п'яти сетах обіграла нинішнього лідера чемпіонату Італії «Трентіно».

У фінальному поєдинку «Перуджа» виявилася сильнішою за «Монцу» 3:1. Тут найрезультативнішим у переможців став польський легіонер Каміл Семенюк, який набрав 18 очок. Олег Плотницький приніс команді 14 очок і був названий найціннішим гравцем турніру (на фото з нагородою).

3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 25:23)

Це вже третій трофей Олега Плотницького разом із «Перуджею» цього сезону. Ще у листопаді минулого року він завоював Суперкубок Італії, перемігши у фіналі «Кучіне Лубе» 3:2. Потім у грудні «Перуджа» стала переможцем чемпіонату світу серед клубів, вигравши в фіналі у бразильського «Мінаса» 3:0. У цьому турнірі Олег був названий найкращим гравцем (MVP). І ось новий успіх і знову Плотницький один із найкращих. Наші вітання!