За два тури до завершення групового етапу волейболістки Дніпра не програли жодній партії

1464
0
ПВЛУ

Сьогодні завершився сьомий тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги, що проходив у Чернівцях. У заключному матчі чемпіон країни «Прометей» без особливих проблем з рахунком 3:0 переміг вінницьку команду «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ», до речі, чинного поки що срібного призера попереднього чемпіонату країни.

У зв'язку з цим результат другого сету просто приголомшує – 25:7. Тому виникає питання – чи то «Прометей» так сильно додав за неповний рік, чи друга команда України за підсумками минулого сезону так різко здала? Швидше за все, і те, й інше. Підопічні Івана Петкова не лише чудово грають у Суперлізі (13 матчів, 13 перемог та жодної програної партії), а й уперше зуміли пробитися до плей-оф Ліги чемпіонів. А ось «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» на даний момент бореться лише за 4-5 місця з «Балтою». Тут, як бачимо, регрес очевидний.

До завершення групового етапу «Прометею» залишилося провести 5 матчів (з урахуванням перенесеної гри із 6-го туру). І якщо волейболістки Дніпра зможуть їх виграти, то повторять досягнення южненського «Хіміка» сезону 2016-2017 років, який також не втратив тоді жодного очка. Щоправда, «Хімік» на той момент переміг у 28 матчах із 28 проведених, але поступився у чотирьох сетах при 84 виграних. А ось «Прометей» може стати першим, у кого у графі поразки в партіях залишиться нуль.

Ось усі результати матчів 7-го туру.

Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Жінки
Чернівці. Сьомий тур. 19-21 січня
«Аланта» (Дніпро) – «Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль)

3:1 (25:6, 22:25, 25:18, 25:23)
«Балта» (Одеська область) – «Буковинка» (Чернівці)
0:3 (18:25, 19:25, 19:25)
«Прометей» (Дніпро) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне)
3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
«Галичанка-ЗУНУ» – «Балта»
0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
«Буковинка» – «Аланта»
1:3 (20:25, 25:18, 30:32, 23:25)
«Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» (Вінниця) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»
3:0 (25:18, 25:22, 26:24)
«Прометей» – «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ»
3:0 (25:17, 25:7, 25:19)

Ось як виглядає турнірне становище команд після 7 турів (два матчі з 5 туру «Аланта» – «Балта» та «Галичанка-ЗУНУ» – «Прометей» будуть зіграні у лютому):

Матчі восьмого передостаннього туру групового етапу відбудуться у період з 28 січня по 4 лютого.

(6)

Перуджа виграла у Монци і знову повела в фінальній серії чемпіонату Італії
Волейбол | 25 квітня 2024, 22:15 0

Українець Олег Плотницький у складі переможців набрав 14 очок, ставши другим за результативністю