Раніше збірна України посіла 1-ше місце у командних змаганнях шпажисток

368
1
НОК

Збірна України здобула друге золото на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування шпагах, що пройшов у Братиславі (Словаччина).

Анна Максименко, яка напередодні святкувала перемогу у командних змаганнях разом з Тамарою Сич, Аліною Дмитрук та Поліною Спиридоновою, зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу пошани в особистій першості, яка зібрала понад 280 учасниць з 31 країни.

16-річна львів'янка спочатку виграла всі 6 боїв на груповій стадії, а згодом ще 7 поєдинків у турі прямого вибування, зокрема фінальний – проти американки Шаріки Гаджела (15:9).

Анна Максименко є чинною бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед юніорів та чемпіонату Європи серед кадетів, а також виграла цього сезону етап юніорського Кубка світу в Лаупгаймі (Німеччина).

До перемоги спортсменку привели її тренери Андрій Орліковський і Зоряна Семеряк.

(1)

Куртуа або Кепа. Лунін точно не зіграє у наступному матчі Реала у Ла Лізі?
Футбол | 02 травня 2024, 04:34 3

Найближчим часом Карло Анчелотті вирішить, хто гратиме проти «Кадіса»

Наталія Букса – віце-чемпіонка Європи. Як українки на Родосі виступили
Інші види | 01 травня 2024, 11:26 0

Блогер Sport.ua Олексій Рижков – про жіночий шаховий континентальний форум, який фінішував у Греції