Шорт-трек. Сігель став дворазовим чемпіоном Європи, Гандей – у топ-10

Олег Гандей показав найкращий результат у кар’єрі та другий в історії України

414
0

Італієць П'єтро Сігель став дворазовим чемпіоном Європи з шорт-треку на дистанції 500 метрів і виграв другу дистанцію на чемпіонаті Європи 2024 року у польському Гданську.

У фіналі Сігель не дуже добре стартував, але на дистанції зробив ривок та фінішував першим. Друге місце посів Тен Бур із Нідерландів, а третім по фотофінішу став бельгійський спортсмен Стейн Десмет.

Лідер збірної України Олег Гандей зміг вийти у фінал В та став там третім. Таким чином, він посів восьме місце у підсумковій класифікації — це найкращий результат у кар'єрі Гандея та другий в історії українського шорт-треку. Вище був лише Володимир Григор'єв, який у 2003-му році вийшов у фінал А та посів підсумкове п'яте місце. Другий український спортсмен Данило Федоренко сьогодні посів 24 місце у підсумковій класифікації.

Підсумкова класифікація

(1)

У Байєра – не найдовша безпрограшна серія. Скільки залишилося до рекорду?
Футбол | 04 травня 2024, 08:01 0

«Бенфіка» з 1963 по 1965 рік не програвала протягом 48 матчів

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!