НБА приїхала у Париж. Зіграли матч, на арені були Мбаппе, Бекхем, Роналдо

НБА повернулася до Європи на один матч регулярного сезону

3896
0

НБА 11 січня приїхала до Парижа – на арені у столиці Франції відбувся матч регулярного чемпіонату між Клівлендом та Брукліном. Звичайно, місцеві фани хотіли б побачити гру за участю Віктора Вембаньями, але в момент, коли домовлялися про матч, ще не було відомо, хто задрафтує французького баскетболіста.

На арену, яка прийматиме матчі Олімпіади-2024, прибули французькі та світові зірки. Гру дивилися Кіліан Мбаппе, Девід Бекхем, Роналдо, Тоні Паркер та інші знаменитості.

А ось гра загалом не порадувала вболівальників. До четвертої чверті Клівленд спокійно контролював гру, але останні хвилини суперник пішов на камбек. Баскетболісти навіть організували сутичку з вилученням гравця Брукліна, але свою перевагу Кавальєрс утримали, перемігши 111:102. 45 очок + 12 підбирань набрав Донован Мітчелл.

Клівленд знаходиться у топ-5 Сходу. Бруклін замикає десятку конференції.