| Оновлено 07 сiчня 2024, 10:33
1290
1

Ігнатенко забив та реалізував пенальті. Бордо пробився до 1/16 фіналу Кубка

Данило оформив перший м'яч з жовтня 2022 року та допоміг «Бордо» обіграти «Саннуа»

1290
1
ФК Бордо. Данило Ігнатенко

6 січня відбулися матчі 1/32 фіналу Кубка Франції.

«Бордо» в гостях вирвав перемогу у «Саннуа» у серії післяматчевих пенальті – 4:2. Основний час гри завершився з рахунком 1:1.

До 66-ї хвилини «жирондинці» поступалися 0:1, але потім український півзахисник Данило Ігнатенко зрівняв рахунок, відзначившись голом уперше з жовтня 2022 року. Також Данило реалізував 3-й 11-метровий команди у серії пенальті.

«Страсбург» в гостях розгромив «Авуан». Лівий захисник гостей Едуард Соболь розпочав поєдинок у стартовому складі команди та відіграв усі 90 хвилин.