За 11 секунд до кінця. Чехія вибила Канаду з молодіжного ЧС з хокею

Канада не захистить свій титул

29770
8

Збірна Чехії у чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею обіграла Канаду, закинувши переможну шайбу за 11 секунд до кінця третього періоду.

Канада не зможе захистити свій титул.

У ході зустрічі Чехія вигравала 2:0, але в другому періоді Кленові зуміли зробити камбек. У третій 20-хвилинці Канада виглядала краще, проте чехам, по суті, вистачило однієї атаки, коли після кидка Станцля шайба з рикошетом від гравця Канади влетіла у ворота за кілька миттевостей до сирени.

Раніше першим півфіналістом стала Фінляндія.

Молодіжний чемпіонат світу з хокею. Чвертьфінал

Канада – Чехія 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Шайби: 07:51 Станцль (Римон) - 0:1, 18:01 Цибулка (Куліх) - 0:2, 23:43 Вуд (Коуен, Ягер) - 1:2, 36:40 Фурлонг (Пойстрас) - 2:2, 59:49 Станцль (Бехер, Римон) - 2:3