Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
1418
0

13 очок Плотницького не допомогли Перуджі перемогти у чемпіонаті Італії

В чоловічій Суперлізі клуб із українським догравальником програв у гостях «Трентіно» 1:3

13 очок Плотницького не допомогли Перуджі перемогти у чемпіонаті Італії
legavolley.it. Олег Плотницький

Центральним матчем 10-го туру чемпіонату Італії з волейболу у чоловічій Суперлізі став поєдинок у Тренто, в якому місцевий клуб «Трентіно» приймав «Перуджу». До початку гри гості очолювали турнірну таблицю, а господарі майданчика посідали друге місце, відстаючи на два очки.

Зустріч гідних суперників виправдала очікування. Досить сказати, що три з чотирьох партій завершилися з рахунком 25:23 (двічі на користь «Трентіно» та одна виграла «Перуджа»). А стартовий сет взяли господарі 25:21.

Капітан національної збірної України Олег Плотницький (на фото в атаці у червоній формі), який вже кілька років поспіль виступає за «Перуджу», набрав в матчі 13 очок і став третім за результативністю у своїй команді. Але цього виявилося замало для перемоги.

Чемпіонат Італії з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 10 тур
«Трентіно» - «Перуджа»

3:1 (25:21, 25:23, 23:25, 25:23)

Після цієї гри команди помінялися місцями у турнірній таблиці. Тепер «Трентіно» вийшов на перше місце, маючи 25 очок, а «Перуджа» опустилася на друге місце, набравши 24 очки.

В наступному турі 26 грудня «Перуджа» вдома прийматиме міланський «Альянс», який поки що на 7 місці в італійській чоловічій Суперлізі.

Оцініть матеріал
(23)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Сенсаційний варіант: Шапаренко несподівано зацікавив 19-разового чемпіона
Футбол | 01 сiчня 2026, 21:42 8
Сенсаційний варіант: Шапаренко несподівано зацікавив 19-разового чемпіона

Шапаренко може перебратися у «Фенербахче»

Аль-Шейх відмовився від Усика після його вчинку. Що трапилось?
Бокс | 01 сiчня 2026, 10:18 5
Аль-Шейх відмовився від Усика після його вчинку. Що трапилось?

Олександр не дав згоду на організацію бою проти Ітауми

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.