ЧС з хокею U-20. Україна виграла другий матч на турнірі

Команда обіграла Естонію

12803
1
ФХУ

Молодіжна збірна України з хокею провела другий матч на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B.

Суперником була Естонія, яка вважається аутсайдером турніру, проте українській команді перемога далася не так просто.

Естонці вигравали після першого періоду, а Україна лише у другій половині зустрічі зуміла свою перевагу перевести у закинуті шайби. У підсумку українці виграли з рахунком 5:1 та набрали шість очок після двох матчів.

Наступний матч команда проведе у четвер проти Італії.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 – Естонія U-20 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Шайби: 13:12 Морозов (Тимофєєв, Концеус - більш) - 0:1, 26:16 Дубський (Яцишин, Лисак) - 1:1, 46:42 Сидоренко (Дахновський) - 2:1, 48:28 Крикля (Сидоренко) - 3:1, 54:58 Дахновський (Стецюра, Крикля - більш) - 4:1, 58:48 Ковальчук (Яцишин, Дубський - порожні ворота) - 5:1

Воротарі: Арцатбанов - Аганезовс