Екстраліга. ХІТ забив десять голів in.IT, Кардинал програв SkyUp

Завершився 14-й тур української футзальної Екстраліги

315
0
ФК Кардинал Рівне

Двома матчами сьогодні, 9 грудня, завершився 14 тур української футзальної Екстраліги.

Столичний «ХІТ» вдома розгромив «in.IT» зі Львова, забивши у його ворота десять м'ячів. Данило Абакшин та Євген Жук зробили хет-трики, причому Абакшину для цього вистачило десяти хвилин. Гості змогли забити лише у власні ворота, програючи на той час 0:2.

У другому матчі рівненський «Кардинал» у домашньому матчі програв столичному «SkyUp». Господарі на початку другого тайму повели з рахунком 2:1, але наприкінці матчу пропустили чотири м'ячі за дві хвилини, а Юрій Щериця зробив хет-трик.

Екстраліга, 14-й тур

9 грудня

ХІТ (Київ) – in.IT (Львів) – 10:0 (2:0)
Голи: Жук, 14, Сметаненко, 20, Сизик, 22 (у свої ворота), Педяш, 23, Жук, 24, Ліфер, 27, Абакшин, 29, Жук, 32, Абакшин, 36, Абакшин, 39.

Кардинал (Рівне) – SkyUp (Київ) – 2:5 (1:1)
Голи: Волянюк, 17, Басіч, 25 – Щериця, 1, Щериця, 38, Щериця, 39, Рибак, 39, Бакум, 40.