Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Міжнародні турніри
| Оновлено 03 грудня 2023, 19:27
513
0

Жіночий футзал. Відбір до першого чемпіонату світу розпочнеться у 2024 році

Чемпіонат Європи з футзалу серед жінок розширено до 8 команд

| Оновлено 03 грудня 2023, 19:27
513
0
Жіночий футзал. Відбір до першого чемпіонату світу розпочнеться у 2024 році
УЄФА

УЄФА відреагував на рішення ФІФА щодо проведення жіночого чемпіонату світу з футзалу й затвердив зміни до формату жіночого чемпіонату Європи.

Після запровадження чемпіонату світу з футзалу серед жінок УЄФА розширить жіноче футзальне Євро до восьми команд. Турнір проводитиметься кожних 4 роки, а наступний пройде у 2027 році.

Починаючи з першого турніру, 2019 року, жіноче футзальне Євро проводилося кожних два роки та завершувалося фінальною стадією за участю чотирьох команд. Із 2025 року ФІФА проводитиме чемпіонат світу за участі 16 команд.

У фінальному турнірі Євро, згідно з рішенням, ухваленим на засіданні Виконавчого комітету УЄФА в Гамбурзі, із 2027 року виступатиме 8 команд.

Відбір до першого чемпіонату світу стартує 2024 року, його формат та регламент будуть затверджені пізніше. Кваліфікація наступного Євро розпочнеться 2026 року, а регламент та формат турніру також будуть відомі згодом.

Усі три чемпіонати Європи з футзалу серед жінок, які проводилися до цього моменту – у 2019, 2022 (перенесений з 2021) та 2023 роках – вигравала команда Іспанії. Збірна України посідала на цих форумах четверте, третє та друге місця відповідно.

Історія чемпіонатів Європи з футзалу серед жінок

Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ВІДЕО. У чемпіонаті України визначили найкращий гол листопада
Футзал | 04 грудня 2025, 20:02 1
ВІДЕО. У чемпіонаті України визначили найкращий гол листопада

Визнання отримав забитий м'яч Богдана Гладуна

Футболіст Динамо, який потрапив у скандал, може залишити Прем'єр-лігу
Футбол | 05 грудня 2025, 10:01 47
Футболіст Динамо, який потрапив у скандал, може залишити Прем'єр-лігу

Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.