Гол: Секулич, 19, 27, Кустура, 36 – Абакшин, 25, 30, Жук, 28, Поночевний, 40

Попередження: Секулич, 7, Стоянович, 10 – Жук, 20, Поночевний, 24

«Олміссум»: Чізмич – Хрстич, Жилич, Юретич, Секулич – Розга, Кустура, Букрвец, Юретич, Копобарич, Ванха, Стоянович, Вукович, Сировица.

«ХІТ»: Сухов – Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин – Кравець, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Жук, Поночевний, Чернявський, Сірий.

Стадіон: «Палау Мунісіпаль д'Еспортс де Сон-Мош» (Пальма-де-Мальорка, Іспанія).

30 листопада о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 листопада о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Поночевний на дальній замкнув передачу Сірого з правого флангу під час контратаки, яку він сам і розпочав.

40’

Мельник перехопив м'яч на власній половині, але контратаку зіпсував відсутністю передачі

30 листопада о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Таймаут у ХІТа.

39’

Поночевний прострілом із лівого флангу в суперника заробив кутовий.

30 листопада о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Педяш завершив просування до правого флангу атаки ударом повз ближню стійку.

30 листопада о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Важке завершення гри для ХІТа. Суперники сіли до захисту.

30 листопада о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Жук із гострого кута на лівому фланзі пробив точно у воротаря. Кутовий.

30 листопада о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Гол. Кутовий із лівого флангу Хрстич накинув на дальній бік поля для Кустури, а той зльоту вгатив у праву дев'ятку.

30 листопада о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

П'ятий фол у суперників!

30 листопада о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Помилка на лівому фланзі оборони перетворилась на удар у паданні з центральної зони від Буковеца, але Сухов парирував.

30 листопада о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Абакшин намагався перекинути воротаря з центральної зони, коли той залишив ворота, але захисник блокував на кутовий.

30 листопада о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Секулич у падінні пробив точно в захисника з лівого флангу. Буде аут.

30 листопада о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Жилич збив Поночевного на лівому фланзі оборони.

30 листопада о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Сірий не піймав на ногу подачу кутового з лівого флангу задля удару зльоту.

30 листопада о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Сірий розхитав суперника перекатами на лівому фланзі, але пробив із носка дуже невдало.

30 листопада о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Олміссум веде позиційний розіграш на нашій половині.

30 листопада о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Таймаут для суперників.

30 листопада о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Абакшин зіграв у стінку з Журбою на лівому фланзі, після чого з гострого кута підсік м'яч над воротарем.

30 листопада о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Сухов кинув до лівого флангу контратаки, де Жук приняв на груди, і з розвороту прошив воротаря суперників!

30 листопада о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Мельник із відскоку на правому фланзі з гострого кута пробив у воротаря.

30 листопада о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Жилич отримав відкладений фол на Мельнику на нашій половині.

30 листопада о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Гол. Знову розіграли штрафний із передачею з правого флангу під удар Секуличу, який вгатив під поперечину.

30 листопада о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Секулич у центрі штрафного розкрутив захисників, але пробив точно в Сухова.

30 листопада о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дальній пас Педяша з власної половини Абакшин зупинив першим дотиком, а другим пробив під захисником та воротарем!

25’

Намагаємось дотиснути суперників.

30 листопада о 18:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Поночевний попереджений за той фол.

24’

Фол від Поночевного на лівому фланзі атаки проти Кустури.

30 листопада о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Трансляція на ютубі впала, тож вмикайте Sport1.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

30 листопада о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20’

МОМЕНТ! Аут із лівого флангу покотили в центр під удар Поночевного, який низом покотив у дальній кут, але воротар відбив ногою.

30 листопада о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Сірий зіграв на правий фланг на Жука, але той у падінні пробив лише в захисника перед собою.

30 листопада о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Фол від Жука на картку на чужій половині проти Хрстича.

30 листопада о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Гол. Олміссум розіграв штрафний на лівому фланзі передачею під удар Секуличу в напрямку лицьової, а той пробив у дальній.

30 листопада о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Хорвати помились у контролі м'яча на власній половині, але якось обійшлись без покарання.

30 листопада о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Більшість наших ударів просто не йде в площину воріт. На жаль.

30 листопада о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Сірий здалеку з правого флангу пробив у ближній кут, але воротар парирував у аут.

30 листопада о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Намагаємось позиційно атакувати після відновлення гри.

30 листопада о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Фоли 3:2.

30 листопада о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Суперники взяли таймаут.

14’

Простріл від Шеремета з лівого флангу захисник зрізав до рук воротаря, після чого той знову невдало пробив здалеку.

30 листопада о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Сировича з розіграшу штрафного в центрі поля пробив у правий кут, але Сухов парирував ногою.

30 листопада о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Сухов побіг правим флангом атаки на чужу половини, змістився до центру, але воротар суперників потягнув його удар.

30 листопада о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Педяш атакував на швидкості через правий фланг, але ударом із носка в дальній кут не поцілив хоча б Абакшина.

30 листопада о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Стоянович махнув ногою повз м'яч, після чого затримав Сірого за корпус на правому фланзі оборони.

30 листопада о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Чізмич від власних воріт вирішив пробити, але за комірець Сухову не поцілив.

30 листопада о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ШТАНГА! Педяш на лівому фланзі прокотив повз воротаря, після чого потужно вгатив у ближній каркас воріт!

7’

Секулич отримав жовту за фол проти Абакшина на власній половині. Це ж уже було!

30 листопада о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТ! Секулич зачепив ліктем Поночевного в центрі поля, після чого пробив під праву стійку на силу, але Сухов парирував.

30 листопада о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Жук завершив ривок правим флангом контратаки ударом у захисника.

5’

Буковец двічі невдало виконав подачу кутового з лівого флангу.

5’

Суперники так само тримає контроль над м'ячем, як і раніше.

30 листопада о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Поночевний із розіграшу ауту на правому фланзі пробив повз дальню дев'ятку.

30 листопада о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Мельник завершив просування правим флангом атаки ударом у захисника перед собою.

3’

Буковец із лівого флангу з гострого кута пробив точно в Сухова.

30 листопада о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Юретич із розіграшу стандарту пробив над воротами.

30 листопада о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Фол від Журби біля центральної лінії проти Жилича.

30 листопада о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Секулич пробив над воротами з центральної зони з дальньої відстані.

30 листопада о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

ШТАНГА! Дальній постріл із лівого флангу від Секулича полетів у ближню стійку.

30 листопада о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

ХІТ перебуває під тиском на власній половині.

30 листопада о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 листопада о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 30-го листопада, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА в рамках групи D, у якому змагатимуться хорватський «Олміссум» і київський «ХІТ». Матч відбудеться в Пальма-де-Мальорці (Іспанія), на паркеті стадіону «Палау Мунісіпаль д'Еспортс де Сон-Мош», початок о 17:00.

Київський «ХІТ» міг стартувати з перемоги над польським «Констрактом» на груповому етапі Ліги чемпіонів, але щось пішло не так. Український колектив змарнував шалену перевагу по ходу матчу і в підсумку програв 5:6. У групі, в якій помилятися взагалі було не можна, тому що серед учасників чинний володар трофея. Як підсумок, перед матчем проти «Пальми» ми зіграємо проти хорватського «Олміссума», який їй програв із трохи більшою різницею голів (3:5). Місяць тому «ХІТ» цього суперника обіграв (4:1), а як воно буде цього разу?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олміссум» – «ХІТ».