Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Кубок світу
| Оновлено 29 листопада 2023, 23:31
1228
0

ДМИТРЕНКО: «У мене зовсім відмерзли руки. Три патрони випустила з рук»

Українська біатлоністка – про жіночу естафету на етапі Кубка світу в Естерсунді

| Оновлено 29 листопада 2023, 23:31
1228
0
ДМИТРЕНКО: «У мене зовсім відмерзли руки. Три патрони випустила з рук»
Getty Images/Global Images Ukraine. Христина Дмитренко

Українська біатлоністка Христина Дмитренко розповіла про свій виступ в жіночій естафеті етапу Кубка світу у шведському Естерсунді.

«Те, що сталося на стійці — у мене зовсім відмерзли руки, я беру цей додатковий патрон і не відчуваю — є він у мене в руках, чи нема. Я дивлюся на нього, намагаюся розвернути, вставити, у мене не виходить. Я три патрони просто випустила з рук. Дуже соромно перед дівчатами у першу чергу, перед тренерами. З самою гвинтівкою все було гаразд, я не відчувала рук. Треба було працювати з п'яти, щоб ці додаткові патрони не чіпати. Так уже вийшло.

Не можу описати свої емоції на повну, бо ми в прямому ефірі, це побачить моя мама і багато глядачів. Але що можу сказати — це було важко, і чесно — я офігіла на першому колі, бо так «нажралася» поруч з цими дівчатами. Я вже їду, думаю, капець, де брати сили на останнє коло. Те що по трасі — то одне. Я старалася триматися. Було важко, але я намагалася і друге коло триматися ближче, десь відпускала все одно. Я намагалася. Те що сталося на "стійці" — я багато часу втратила. Щось мені не щастить зі «стійкою» на цьому етапі.

Зараз не можу винести плюсів, тут були такі помилки, а це естафета, розумію, що дівчатам бігти. Намагалася на останньому колі наздогнати на зубах, на таких соплях. Я підвела дівчат у першу чергу», – сказала Дмитренко.

Нагадаємо, що українська четвірка в жіночій естафеті посіла 12-те місце.

Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.