Ірина ПЕТРЕНКО: «Чи перевершила я сподівання? Ні на що не розраховувала»
Українська біатлоністка – про індивідуальну гонку першого етапу Кубка світу
![Ірина ПЕТРЕНКО: «Чи перевершила я сподівання? Ні на що не розраховувала»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/71/orig_654232.jpg)
Українська біатлоністка Ірина Петренко підсумувала свій виступ в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу 2023/24 у шведському Естерсунді.
«Своїм ходом задоволена. На сьогодні стан, мабуть, трішки краще, ніж на естафеті. Єдине, що не сподобалося мені — стрільба, не впоралася я з роботою на вогневих рубежах. А так у принципі все нормально. Чи повернулася я? Треба зачекати, щоб я декілька гонок стабільно провела.
Починала у принципі акуратно, бо це 15 км. Розуміла, що на фініші треба буде додавати, працювати обережно на вогневих рубежах. Тим паче, що у мене з цим — не те щоб проблеми, не виходить так, як хочеться.
Звичайно, я задоволена. Не на 100%, але задоволена своєю гонкою. Але, звісно, завжди хочем більшого. Працюємо все літо, віддаємо все, що маємо не для того, щоб посідати 22-е місце. Це класно наразі, але хочеться більшого.
Побачила, що можу конкурувати. Не за 50-60 місця, а за вищі позиції. Чи перевершила я сподівання? Ні на що не розраховувала. Виходила на старт показати свій результат. Нічого собі не надумувала, що я маю бути ось на цьому чи на іншому місці», – розповіла Петренко.
Нагадаємо, що за підсумком індивідуальної гонки Ірина Петренко посіла 22-е місце та програла переможниці Лізі Віттоцці три хвилини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696249.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696249.jpg)
Українця нокаутували у першому раунді
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
Українка поступилася японській спортсменці Харуці Фунакубо
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696244.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)