Провал у другому таймі. Мотор зазнав сенсаційної поразки від Валюра

Поєдинок у відповідь команди проведуть 2 грудня в ісландському Рейк'явіку

1394
1
ГК Мотор

25 листопада о 18:00 відбувся перший матч 1/16 фіналу Європейського кубка з гандболу.

На майданчик вийшли команди «Мотор» Запоріжжя (Україна) та «Валюр» (Ісландія).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Номінально домашній поєдинок «Мотор» грав у Словаччині, у місті Михаловці (40 км. від Ужгорода), на Chemkostav Arena.

«Мотор» добре провів перший тайм, вів у рахунку +4 і на перерву пішов із мінімальною перевагою (17:16).

Однак у другій половині гри стався провал. Запорізький клуб рідше за суперника завершував атаки результативно і в результаті несподівано поступився (31:35).

Поєдинок-відповідь команди проведуть 2 грудня в ісландському Рейк'явіку. «Мотору» потрібно ліквідувати гандикап у 4 м'ячі.

Європейський кубок з гандболу. 1/16 фіналу

Перший матч. Михаловці (Словаччина), 25 листопада

Мотор (Україна) – Валюр (Ісландія) – 31:35 (17:16)

Мотор: Віталій Горовий (6/9), Захар Денисов (5/8), Юрій Кубатко (6/9), Дмитро Тютюнник (11/11). Воротар: Назар Чудінов (19/54)