Завершився другий день третього туру чоловічого чемпіонату України

313
0
ФГУ

Завершився другий день третього туру в чоловічій гандбольній українській Суперлізі, в рамках якого було зіграно чотири матчі.

Одеське дербі несподівано завершилося перемогою «Ізмаїла», який обіграв «Одесу» у першому таймі з різницею +3, а фінальна сирена зафіксувала перемогу команди з півдня Одещини різницею у два м'ячі. А найкращим снайпером матчу став гравець одеситів, правий напівсередній Денис Саварин. Він закинув у ворота Ізмаїла 13 м'ячів.

Запорізький «Мотор» та донецький «Донбас» здобули розгромні перемоги, закинувши понад сорок м'ячів. Запорожці вже після першого тайму обігравали аутсайдера, хмельницький ХНУ, з різницею в 14 м'ячів, а до фінальної сирени довели її до +17. При цьому найкращим снайпером став лівий крайній хмельничан Роман Літинський, який закинув рівно половину м'ячів своєї команди. У такому ж дусі «Донбас» розгромив львівський СКА – +12 до перерви та +15 до фінальної сирени, а лівий крайній донеччан Едуард Гадельшин став найкращим снайпером зустрічі з 11 закинутими м'ячами.

Ужгородські «Карпати» у першому таймі змогли чинити опір київському СКА, поступившись із різницею -4. Однак після перерви столична команда повністю захопила ініціативу і до фінальної сирени довела перевагу до +9. Майже половину всіх м'ячів у киян закинув правий крайній Руслан Диякону, який зробив 14 влучних кидків.

Суперліга, 3-й тур, 2-й день

18 листопада

Ізмаїл – Одеса – 33:31 (16:13)

СКА (Львів) – Донбас (Донецьк) – 29:44 (17:25)

ХНУ (Хмельницький) – Мотор (Запоріжжя) – 24:41 (10:24)

Карпати (Ужгород) – СКА (Київ) – 23:32 (13:17)

(1)

Джерело: Максимов може залишити Дніпро-1 найближчим часом. Відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 12:21 6

Наставник може не допрацювати до кінця сезону

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів