Ліга чемпіонів EHF. Трилер у Тронхеймі, розгром у Монпельє

Відбулися три матчі сьомого туру групового етапу Ліги чемпіонів EHF

421
0
Twitter (Ліга чемпіонів EHF)

15 листопада після тритижневої перерви трьома матчами сьомого туру групового етапу продовжився сезон 2023/24 у Лізі чемпіонів EHF.

У групі А норвезький «Колстад» у домашньому матчі здобув вольову перемогу над французьким ПСЖ. У першому таймі гості безроздільно володіли ініціативою, періодично йдучи у відрив. Однак на перерву команди пішли за різниці +2 на користь парижан. У другому таймі гандболісти «Колстада» змогли перехопити ініціативу, пішла гра у їхнього воротаря Турбйорна Бергеруда, який зробив вісім сейвів. Кілька разів скандинави добре відіграли у меншості, не лише утримавши різницю, а й наростивши її. Особливо виділявся у «Колстада» правий захисник Магнус Род, який закинув у ворота ПСЖ 12 м'ячів і став найкращим снайпером матчу.

«Монпельє» у домашньому матчі розгромив португальський «Порту». Вже до перерви господарі, які володіли ініціативою, впевнено вели із різницею +5, а у другому таймі довели її спочатку до +9, а потім – і до +11. Надійно відіграли обидва воротарі «Монпельє», а правий крайній Себастьян Карлссон закинув 10 м'ячів. «Порту» не зміг нічого протиставити господарям в атаці, хоча варто відзначити їхнього воротаря Ніколу Мітревські. 38-річний ветеран із Північної Македонії показав високий відсоток надійності – 37.5%, відбивши шість із 16 кидків по своїх воротах.

У групі В угорський «Веспрем» здобув шосту перемогу у семи матчах сезону, обігравши в гостях словенський «Целе» з комфортною різницею +7. До перерви гості вели +4, володіли ініціативою та утримали її до кінця матчу. Багато в чому завдяки якісній грі воротаря Родріго Корралеса, який зробив 12 сейвів при коефіцієнті надійності 29.27%.

Ліга чемпіонів EHF, груповий етап, тур 7

Група А

Колстад (Норвегія) – ПСЖ (Франція) – 36:31 (14:16)

Монпельє (Франція) – Порту (Португалія) – 35:24 (18:13)

Група В

Целе (Словенія) – Веспрем (Угорщина) – 33:40 (17:22)

(2)

Джиро д'Італія. Нарваес обіграв Погачара на першому етапі
Інші види | 05 травня 2024, 00:29 0

Еквадорець захопив лідерство в загальному заліку

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!