| Оновлено 13 листопада 2023, 06:02
2599
0

Прометей переміг у заключній грі кваліфікації Ліги чемпіонів

У другому раунді відбору до основного етапу українці посіли третє місце у групі, але далі не пройшли

2599
0
CEV

Завершилися матчі групи VI другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів з волейболу серед чоловіків. Чинні чемпіони України волейболісти дніпровського «Прометея», які ще напередодні втратили шанси пробитися до наступного раунду, зустрічалися з таким самим аутсайдером групи болгарським «Нєфтохіміком».

По суті, це була гра за третє місце в групі, яка, щоправда, вже не мала принципового значення. Команди не змогли вийти в основну частину турніру, проте могли на переможній ноті завершити свою участь у кваліфікації.

Перші дві партії виграв «Прометей» 25:20 та 25:17. У третьому сеті сильнішою була болгарська команда 25:20, а у четвертій партії знову успіх був на боці підопічних Андрія Левченка.

У заключному матчі кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів «Прометей» виступав у такому складі: Олександр Гладенко (набрав 6 очок), Віталій Щитков (6), Ян Єрещенко (11), Дмитро Терьоменко (10), Дмитро Шаповал (22), Михайло Станкович ( 7) Олександр Бойко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Іван Кривобок (3), Дмитро Вієцький (0), Сергій Євстратов (0), Денис Велецький (1).

В поєдинку за перше місце грецький «Олімпіакос» з рахунком 3:1 переміг румунську «Аркаду». Втім, обидва клуби пробилися до основного етапу Ліги чемпіонів. «Олімпіакос» як переможець групи, а «Аркада» як найкраща з двох команд, які посіли друге місце у кваліфікаційних групах.

Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки
Другий кваліфікаційний раунд. Група VI
12 листопада. Галац (Румунія)
«Нєфтохімік» (Бургас, Болгарія) – «Прометей» (Дніпро, Україна)

1:3 (20:25, 17:25, 25:20, 15:25)
«Аркада» (Галац, Румунія) – «Олімпіакос» (Пірей, Греція)
1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 26:28)

З кваліфікаційної групи V до основного етапу Ліги чемпіонів вийшла іспанська команда «Гуагуас» із Лас-Пальмаса, яка посіла перше місце.