Інцидент стався після перерваного матчу команд у дев’ятому турі Екстраліги

2017
0
ФК Ураган

На гравця івано-франківського «Урагана» напали після перерваного через повітряну тривогу гостьового матчу 9-го туру Екстраліги проти «Сокола» з Хмельницького.

Після виходу з роздягальні на сходах спорткомплексу гравець «Урагана» почув на свою адресу нецензурну лайку. Після цього на нього напали. Ініціатором конфлікту виступив один із колишніх спонсорів «Сокола», до якого приєднався один із тренерів хмельницької команди, який перебував поруч з інцидентом.

Конфлікт занесли до протоколу матчу, потерпілого гравця обстежили у травмпункті. Він подав заяву до одного з відділень поліції Хмельницького.

Нагадаємо, що матч між «Соколом» та «Ураганом» було перервано на 17-й хвилині першого тайму через повітряну тривогу за рахунку 2:0 на користь команди з Івано-Франківська.