| Оновлено 07 листопада 2023, 17:10
1255
0

Гравець збірної України отримав травму у стартовому турі чемпіонату Греції

Тимофій Полуян не зумів дограти матч із «Панатинаїкосом» і його участь у грі Кубка ЄКВ під питанням

1255
0
CEV. Тимофій Полуян

Стартував чемпіонат Греції з волейболу серед чоловіків, за яким нам тепер цікаво стежити у зв'язку з тим, що у клубі «А.О.N.S.Мілон» із передмістя Афін Неа-Смірні виступає гравець національної збірної України Тимофій Полуян.

У першому турі вищої ліги дивізіону 1 «Мілон» грав у гостях проти «Панатінаїкоса». На жаль, вже на початку першої партії український догравальник отримав травму (розтягнення зв'язок), яка не дозволила йому продовжити матч. Без Полуяна гості програли з рахунком 0:3.

Звернімо увагу на результат третього сету, що завершився із незвичайним результатом 42:40 на користь господарів майданчика.

Чемпіонат Греції з волейболу. Чоловіки
Дивізіон 1. Перший тур
«Панатинаїкос» (Афіни) – «А.О.N.S. Мілон» (Неа-Смірні)

3:0 (25:22, 25:13, 42:40)

Вже найближчої середи 1 листопада «Мілон» має зіграти матч-відповідь 1/32 фіналу Кубку ЄКВ зі швейцарською командою «Шьоненверд». У першому поєдинку, що проходив у Неа-Смірні, грецький клуб здобув перемогу з рахунком 3:1. Тимофій Полуян тоді став найрезультативнішим гравцем серед усіх волейболістів, набравши 24 очки. Тепер його участь у грі під великим питанням. Як стало відомо, у понеділок він не тренувався, хоча у вівторок зранку вилетів разом із партнерами до Швейцарії.