Шорт-трек. Доук та П’єр-Жиль у Монреалі здобули перші у кар’єрі перемоги

Канадці Ріккі Доук та Жордан П’єр-Жиль перемогли на дистанції 500 метрів

69
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Жордан П’єр-Жиль

Канадські шорт-трекісти виграли обидва золота на дистанції 500 метрів на домашньому другому етапі Кубка світу з шорт-треку, який проходить у Монреалі.

Нідерландська спортсменка Ксандра Фелзебур перетнула фінішну лінію першою, проте рефері Ел Грефсхейм покарав її пенальті за блокування рукою суперниці в повороті. Цікаво, що сфолила нідерландка на своїй партнерці по команді Селмі Паутсма, з якою вела боротьбу за лідерство. Переможницею вперше у своїй кар'єрі стала канадка Ріккі Доук, якій у п'ятницю виповнилося 25 років. А третє місце посіла досвідчена італійка Мартіна Вальчепіна.

У чоловіків також вперше у кар'єрі переміг канадець Жордан П'єр-Жиль, який надійно відпрацював у захисті проти двох китайців – Лю Шаоліня та Ліня Сяоцзюня.

Лідер збірної України Олег Гандей на цій дистанції дійшов до чвертьфіналу, де впав і таким чином у підсумковій класифікації увійшов до топ-20.