Непрості три очки для гранда. Баварія перемогла Галатасарай

Мюнхенський клуб тріумфував з рахунком 3:1

1087
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Галатасарай – Баварія

Сьогодні, 24 жовтня, розпочався третій раунд групового етапу Ліги чемпіонів. Турецький «Галатасарай» на домашньому полі приймав німецьку «Баварію».

Мюнхенський клуб здобув непросту перемогу з рахунком 3:1. Відкрив рахунок уже на 8-й хвилині Коман, але господарі змогли відігратися, завдяки реалізованому пенальті Ікарді. Тільки на 73-й хвилині «Баварія» змогла знову повести в рахунку, черговий гол забив англієць Кейн, а уже через шість хвилин спокійну кінцівку матчу гостям поля забезпечив Мусіала.

Ліга чемпіонів. 3-й раунд, група А. 24 жовтня.

Галатасарай (Туреччина) – Баварія (Німеччина) – 1:3

Голи: Ікарді, 30 (пенальті) – Коман, 8, Кейн, 73, Мусіала, 79.

Галатасарай: Муслера, Бое, Бардакджі, Санчес, Караташ (Анхеліньо, 75), Айхан (Ндомбеле, 80), Торрейра, Заа (Зієш, 75), Актюркоглу (Йилмаз, 75), Тете (Мертенс, 56), Ікарді.

Баварія: Ульрайх, Мазрауї (Сарр, 78), де Лігт, Кім Мін Чже, Девіс, Кімміх, Лаймер, Коман (Тель, 83), Санe, Мусіала, Кейн (Шупо-Мотінг, 83).