Євген МАРЧЕНКО: «Сьогодні до суддівства багато питань»
Головний тренер «Одеси» – про матч проти «Мінаура»
![Євген МАРЧЕНКО: «Сьогодні до суддівства багато питань»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/38/orig_647772.jpg)
Головний тренер «Одеси» Євген Марченко поділився думками після поразки від румунського «Мінаура» в першому матчі другого кола Європейського Кубка EHF.
«Зрозуміло, що суперник сильний — і біжать, і кидають. Вони сильніші — питань немає. Але навіщо ж на нас ще й так суддівством тиснути? До цього багато питань. Можливо, тому і трансляцію не запустили… Всі хотіли грати, налаштування було – вогонь. Тепер потрібно зуміти налаштуватись на другий матч.
Багато пропущених голів? Це не тільки проблеми захисту, але й наслідок втрат у нападі та швидких переходів суперника. Крім цього, коли ми грали у меншості та замінювали воротаря, то отримали в порожні ворота кілька голів. Це все досвід. І це все на краще. Маємо відчути рівень, зрозуміти, на що ми здатні. Це стимул. Побільше б таких ігор, щоб хлопці розуміли, до чого потрібно прагнути», – сказав Марченко.
Нагадаємо, що «Одеса» розгромно програла «Мінауру» з рахунком 26:52.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696025.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696025.jpg)
Ангеліну Калініну замінить Олівія Гадекі з Австралії
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![Українська бадмінтоністка Бугрова дебютувала на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696062.jpg)
![Українська бадмінтоністка Бугрова дебютувала на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696062.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696131.jpg)