Не реалізувала матчбол. Завацька вилетіла з турніру WTA 250 у Монастірі

Катаріна у трьох сетах поступилася Нурії Паррісас-Діас

2096
15
Instagram. Катаріна Завацька

Українська тенісистка Катаріна Завацька (WTA 171) завершила виступи на хардовому турнірі серії WTA 250 у Монастірі (Туніс).

У 1/8 фіналу українка у трьох сетах поступилася Нурії Паррісас-Діас (Іспанія, WTA 135) за 2 години та 24 хвилини.

WTA 250 Монастір. Хард. 1/8 фіналу

Катаріна Завацька (Україна) – Нурія Паррісас-Діас (Іспанія) – 6:4, 5:7, 2:6

У 2-й партії Завацька подавала на матч за рахунку 5:4 і навіть мала матчбол (40:30), але не змогла його реалізувати, програла 3 гейми поспіль, а в третьому сеті не зуміла поборотися за перемогу.

Це була друга зустріч тенісистів. Катаріна програла 2-й поєдинок.

Українка перервала вінстрік із 8 матчів.

У чвертьфіналі змагань у Монастірі Паррісас-Діас зіграє проти переможниці матчу Леся Цуренко – Клер Лю.