Мінаур із Тереховим та Козакевичем розгромив Одесу в Європейському кубку

Румунський клуб виграв із різницею у 26 м’ячів

961
0
Instagram (ГК Мінаур)

Румунський «Мінаур» розгромив українську «Одесу» у домашньому матчі другого раунду Європейського кубка з гандболу.

Господарі абсолютно домінували на майданчику з перших хвилин і до перерви вели з різницею 12 м'ячів. У другому таймі перебіг гри не змінився і фінальна сирена зафіксувала перемогу «Мінаура» з різницею у 26 м'ячів.

Не останню роль у складі румунської команди відіграли два українські легіонери. Воротар Антон Терехов відбив три кидки з 14, а правий крайній Артем Козакевич тричі кидав по воротах «Одеси» і всі три рази був точним. У складі «Одеси» найкращим став правий захисник Денис Саварін, який закинув сім м'ячів із 11 кидків.

Матч-відповідь пройде також у Бая-Маре в суботу, 21 жовтня, і почнеться о 18:00 за київським часом.