Баньяйя став переможцем Гран-прі Індонезії

Чинний чемпіон світу скористався помилкою Хорхе Мартіна

92
0
MotoGP. Франческо Баньяйя

Чинний чемпіон світу Франческо Баньяйя із команди Дукаті здобув перемогу на Гран-прі Індонезії.

Італійцеві довелося стартувати з 13-ї позиції та таким чином він став першим за 17 років райдером, який виграв гонку, стартуючи з-за меж перших чотирьох рядів. Востаннє це вдалося Марко Меландрі на Гран-прі Туреччини 2006 року.

Головний суперник Баньяйї у боротьбі за чемпіонство Хорхе Мартін зі старту вийшов на перше місце і лідирував із великим відривом, який нарощував, поки за 15 кіл до фінішу не вилетів у гравій, відкривши Баньяйї шлях до важливої перемоги.

Другим фінішував Маверік Віньялес із Апрілії, а замкнув першу трійку лідер Ямахи Фабіо Куартараро. Також варто відзначити фініш у топ-10 партнера Баньяйї по команді, який повернувся після травм, Енеа Бастьяніні та лідера команди LCR Алекса Рінса.