Україна: Савенко – Швед, Фаренюк, Корсун, Шотурма – Ципун, Мельник, Жук, Абакшин, Лебідь Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.

Сербія: Вулич – Росич, Д. Томич, Лазаревич, Райчевич – Ніколич, Алексіч, Матієвич, Васич, Рамич, А. Томич, Петров, Сімич, Марінкович.

Стадіон: «Пальфі Іштван Рендезвенічорнок» (Береттьоуйфалу, Угорщина).

11 жовтня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

40’

Не можемо зачепитись за м'яч на чужій половині.

11 жовтня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ! Росич завершив контратаку через правий фланг ударом із гострого кута під ближню стійку, але Савенко витягнув.

11 жовтня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Маємо третій фол. Стільки ж у суперників.

11 жовтня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Таймаут у Сербії.

11 жовтня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ! Томич отримав передачу з глибини перед штрафним, розвернувся, після чого пробив точно в Савенка.

11 жовтня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Мельник прострілом із правого флангу заробив кутовий влучанням у суперника.

11 жовтня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Семенченко з лівого флангу прострілив у ноги захиснику перед воротами. Абакшин уже був готовий замикати.

11 жовтня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Фол від Семенченка в центрі поля. 1 проти 3.

11 жовтня о 20:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Жук блокував удар Росича з правого флангу.

11 жовтня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Маємо контроль ситуації у власних руках, але суперники, ну, дуже щільно грають.

11 жовтня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Семенченко зі штрафного пробив у Драгана, який стояв у стінці.

11 жовтня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Райчевич збив Семенченка в центральній зоні.

11 жовтня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Швед дав ривок на лівому фланзі атаки за безнадійним м'ячем та навіть заробив аут. Боремось!

11 жовтня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Швед стукнув по ногах Шимича на лівому фланзі атаки. 1 фол у нас, 2 – у суперників.

11 жовтня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Корсун із носка на правому фланзі атаки поцілив повз ближню стійку.

29’

Петров із другої спроби здалеку пробив повз ближню стійку.

11 жовтня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Семенченко пробив зльоту на завершення накидання кутового з лівого флангу, але Абакшин головою не пустив м'яч у чужі ворота.

11 жовтня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Абакшин із лівого флангу пробив у ноги супернику. Кутовий.

28’

МОМЕНТ! Райчевич запустив потужній удар від самого центру поля повз ліву дев'ятку.

11 жовтня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Савенко вкиданням із руки полетів через усе поле до чужих володінь, але до удару так і не пустили.

11 жовтня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шотурма з розіграшу ауту на лівому фланзі прострілив на дальню на Жука, а той із трьох спроб таки пробив над воротарем!

25’

Заблокована спроба Рамича пробити здалеку з правого флангу контратаки, але м'яч ще й від нього вийшов.

11 жовтня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Матієвич із лівого флангу з гострого кута пробив під дальню стійку, але Савенко парирував на кутовий.

11 жовтня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Марінкович вискочив перед воротарем під передачу Рамича з правого флангу контратаки, але спрямувати м'яч у ворота не зумів.

11 жовтня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Шведа в центральному колі збив Райчевич.

22’

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу накинули під дальній удар Шотурмі, а той зльоту пробив над воротами.

11 жовтня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ! Жук продавив двох суперників на правому фланзі атаки, але з носка дав у голкіпера.

21’

Шотума на правому фланзі не зміг розхитати один-в-один суперника.

11 жовтня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Простріл Драгана з лівого флангу контратаки на дальній стійці не зупинив Лазаревич.

11 жовтня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 жовтня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 жовтня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Удар зі штрафного від Лебідя пішов точно у воротаря.

11 жовтня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Фол на собі заробив Семенченко в центральній зоні.

11 жовтня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Тепер таймаут і від України.

18’

Ніяк не можемо розхитати суперників.

11 жовтня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Таймаут від Сербії.

11 жовтня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Лазаревич отримав закидання на правий фланг атаки, скинув на Томича паралельно лінії воріт, але той не встиг.

17’

Корсун попереджений за затримання за футболку Томича на лівому фланзі атаки, після втрати м'яча. Четвертий фол.

11 жовтня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Савенко пішов на чужу половину, пробив здалеку, але поцілив у руку Жука.

11 жовтня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Гол. Петров здалеку з правого флангу пробив у спину Шведу, рикошет від якої відіграв Савенка.

11 жовтня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Контратака через центральну зону завершувалась передачею з центру від Мельника на Абакшина праворуч, але той не пробив воротаря в ближній.

15’

Лебідь із ауту на правому фланзі накинув на протилежний бік паркету, де Мельник бив зльоту, але не влучив у площину.

11 жовтня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Простріл Мельника з правого флангу підчистили в аут.

11 жовтня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ! Сімич пішов у правий фланг, звідки бив у дальній верхній кут, але Савенко парирував на кутовий.

11 жовтня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Рамич із лівого флангу прострілив на дальню, де трохи не встиг замкнути Райчевич.

12’

МОМЕНТ! Шотурма з ауту на правому фланзі зіграв на Шведа в центр, той пробив у дальній, де Жук так і не затовкав у ворота.

11 жовтня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Жук із боротьби на правому фланзі атаки проти двох суперників заробив лише аут.

12’

Тим часом, маємо один фол.

11 жовтня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Удар Шотурми зі стрічки в центральній зоні з передачі Жука з лівого флангу, блокував захисник.

11 жовтня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Корсун дотепно прокинув поміж ніг супернику на правому фланзі, після боротьби за участі Шведа, але просто не влучив із носка в ближній кут.

11 жовтня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Серби активно притискають нас до воріт.

11 жовтня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Лазаревич прострілом із лівого флангу влучив у голову Томичу перед воротами, але Савенко спіймав удар до рук із другої спроби.

11 жовтня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Дуже інтенсивна гра, майже без зупинок.

11 жовтня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Марінкович змістився спиною з правого флангу, але удар із розвороту блокували в центральній зоні.

6’

Шотурма на правому фланзі не випередив голкіпера під час передачі Шведа.

11 жовтня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

У стелю полетів м'яч під час боротьби в центрі поля.

11 жовтня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Помилка Лебедя під час передачі на правий фланг атаки на Педяша.

11 жовтня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Петров так само з носка бив із глибини лівого флангу, але у дальній не поцілив.

4’

МОМЕНТ! Семенченко з лівого флангу з носка дав під голкіпера, але той знову рятує.

11 жовтня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ! Лебідь здалеку з лівого флангу виконав потужний удар у ближню дев'ятку, але воротар забрав.

11 жовтня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Швед круто розвернувся на правому фланзі захисту, але просування блокували.

11 жовтня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Томич із боротьби на лівому фланзі пробив точно в Савенка з передачі Райчевича.

2’

МОМЕНТ! Шотурма низом пробив із розіграшу кутового з центральної зони, але воротар забрав.

11 жовтня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Блоковано на кутовий передачу Фаренюка п'ятою біля лівого кутового.

11 жовтня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Серби дають агресивний початок.

1’

Корсун перехопив простріл із правого флангу від Росича.

1’

Блоковано удар Райчевича здалеку з правого флангу.

11 жовтня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 жовтня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

11 жовтня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 11-го жовтня, відбудеться поєдинок 4-го туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу в рамках групи B, у якому змагатимуться Україна і Сербія. Матч пройде в Береттьоуйфалуї (Угорщина), на полі стадіону «Пальфі Іштван Рендезвенічорнок», початок о 19:00.

Кілька днів тому команді Олександра Косенка вдалося розгромити принципового суперника в досить спокійному стилі (6:1). Однак ситуація у кваліфікаційній групі, де ми маємо однакову з Польщею кількість очок, не дає приводу розслаблятися. Сусіди гратимуть проти аутсайдерів бельгійців, а нам перед матчем-відповіддю проти них необхідно не втрачати тонус. Доведеться чимось новим здивувати підопічних Деяна Маєша.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Сербія.