Сербія – Україна – 1:6. Кваліфікація ЧС з футзалу. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу кваліфікації чемпіонату світу 2024

2222
1

Збірна України під керівництвом Олександра Косенка вдало продовжила виступ в елітному раунді відбору чемпіонату світу 2024 року з футзалу.

Синьо-жовті стартували в групі В упевненою перемогою над Бельгією (10:2), але потім поступилися Польщі (2:3).

В третьому поєдинку українська команда в гостьовому поєдинку у містечку Враньє зустрічалася із Сербією.

Українці чудово розпочали поєдинок. Вже на 18-й секунді Шотурма подав кутовий, а Швед розписався у воротах суперника. На 8-й хвилині Абакшин переграв захисника і влучно пробив у верхній кут – 2:0. Ще за хвилину рахунок став 4:0 – спочатку Жук переграв голкіпера з розвороту, а потім Швед оформив дубль, пробивши під Вуличем. Лише після цього серби змогли розмочити ворота гостей – відзначився Васич.

Після перерви ініціатива знову була у синьо-жовтих. На 25-й хвилині Корсун скористався передачею Шотурми, а на 31-й Лебідь асистував Абакшину – 6:1. Цей результат і став кінцевим у зустрічі, впевнена перемога України.