Манчестер Сіті в кінцівці гри вирвав перемогу в Лейпцига

Завершився матч фаворитів групи G

1100
0
ФК Манчестер Сіті

Сьогодні, 4 жовтня, відбувався матч 2-го раунду Ліги чемпіонів, в якому «Лейпциг» на своєму полі приймав чемпіона Англії «Манчестер Сіті».

Чинний переможець Ліги чемпіонів зумів відкрити рахунок на 25-й хвилині, забив Філ Фоден. Відігралися господарі поля на початку другого тайму зусиллями нападника Луа Опенда.

«Містяни» зуміли вирвати перемогу уже в кінці матчу, спочатку, на 84-й хвилині забив чемпіон світу Хулиан Альварес, а добив німців уже в компенсований час Жеремі Доку.

Після цієї перемоги «Манчестер Сіті» вийшов в одноосібні лідери групи G. «Лейпциг» посідає друге місце, третій – «Янг Бойз», замикає групу «Црвена Звезда».

В іншому матчі групи G «Янг Бойз» зіграв результативну нічию з «Црвеной Звездой» – 2:2.

Ліга чемпіонів. 2-й раунд, група G. 4 жовтня.

Лейпциг (Німеччина) – Манчестер Сіті (Англія) – 1:3

Голи: Опенда, 48 – Фоден, 25, Альварес, 84, Доку, 90+2.

Лейпциг: Бласвих, Симакан, Клостерманн, Лукеба, Раум, Форсберг (Шешко, 70), Шлагер, Зайвальд (Айдара, 85), Симонс, Поульсен (Баумгартнер, 75), Опенда (Вернер, 70).

Манчестер Сити: Эдерсон, Уокер, Рубен Диаш, Гвардиол, Аканджи (Доку, 72), Льюис, Грилиш (Аке, 72), Бернарду Силва (Матеуш Нунеш, 87), Родри, Фоден (Альварес, 79), Холанд.

Предупреждения: Аканджи (65), Шлагер (72), Раум (78).

Црвена Звезда (Сербія) – Янг Бойз (Швейцарія) – 2:2

Голи: Ндіає, 35, Букарі, 88 – Угрінич, 48, Іттен, 61 (пен).