Динамо Загреб із Михайліченком вийшло до чвертьфіналу Кубка Хорватії

Український захисник вийшов на заміну наприкінці матчу проти «Понікве»

313
0
ФК Динамо Загреб

Загребське «Динамо» розгромило також столичний «Понікве» із Третьої ліги у гостьовому матчі 1/8 фіналу Кубка Хорватії.

«Динамо» змогло відкрити рахунок наприкінці першого тайму, а одразу після перерви забило ще два голи. Господарі змогли відіграти один гол у середині другого тайму, але за дві хвилини до кінця основного часу 18-річний півзахисник Лука Врбанчич забив свій перший гол на професійному рівні та встановив остаточний рахунок матчу.

Український захисник «Динамо» Богдан Михайліченко розпочав матч на лаві запасних та вийшов на заміну на 79-й хвилині замість Антоніо Маріна, який забив третій гол у матчі.

Кубок Хорватії, 1/8 фіналу

27 вересня

Понікве (Загреб) – Динамо (Загреб) – 1:4 (0:1)

Голи: Ядек, 66 – Куленович, 38, Канеко, 48, Марін, 58, Врбанчич, 88.

У чвертьфіналі «Динамо» зіграє проти ще однієї команди із Третьої ліги, «Оріоліка» з Оноваця. Матч пройде в середу, 1 листопада, і розпочнеться о 15:00 за київським часом.