Ігор ПЕРДУТА: «Після 2:0 остаточно повірили в перемогу над Металістом 1925»

Капітан полтавського клубу прокоментував останній матч команди

243
0
ФК Ворскла. Ігор Пердута

В поєдинку 1/8 фіналу Кубка України з футболу «Металіст 1925» поступився «Ворсклі» (0:3).

Капітан «Ворскли» Ігор Пердута ексклюзивно для Sport.ua розповів, коли повірив, що полтавчани здолають суперника.

«Ми були ближчі до перемоги, проте не можна сказати, що вона була легкою. «Металіст 1925» - добре навчена команда, яка намагається діяти комбінаційно й тому було важливо ускладнити їй контроль м'яча. Це нам вдалося завдяки щільній грі в середній зоні. Додав упевненості й швидкий гол, а коли перед перервою рахунок став 2:0, то повірили, що свого уже не упустимо.

Хоча не можна сказати, що пропустивши вдруге, харків'яни викинули білий прапор. Їм не бракувало настирливості, проте в кількох епізодах на висоті був наш воротар Ісенко.

Звичайно, дуже задоволені, що пробилися до чвертьфіналу Кубка України. Будемо сподіватися, що цей успіх додасть нам наснаги при підготовці до чергового календарного матчу з «Шахтарем», який відбудеться 30 вересня. Час перервати смугу невдач в УПЛ», – сказав Пердута.