Команда завершила виступи на турнірі на стадії 1/4 фіналу

374
0
ФБУ.

Жіноча збірна України з баскетболу U-17 3х3 завершила свої виступи на чемпіонаті Європи. У насиченому боротьбою матчі українські дівчата поступилися у чвертьфіналі збірній Болгарії – 13:19.

Перший відрізок чвертьфінальної гри був доволі рівним. Команди нав’язали багато боротьби одна одній. Українкам вдавалося здобути свої очки завдяки потужному старту нашої центрової – Еліни Синякової. Одна із найрезультативніших гравчинь чемпіонату Європи у трисекундній зоні мала перевагу над своїми опонентками, що допомогло нам не відпускати болгарок, які краще рухали м’яч.

У другій половині гри українки дали можливість суперницям відірватися у рахунку. Гірше справи у наших дівчат пішли і у трисекундній зоні, ми програли кілька важливих єдиноборств під кошиком і не змогли знайти сил для відповіді на ривок суперниць. У цей момент Тинщук реалізувала дальню атаку, однак цього було замало аби повернути інтригу у в’язкий матч. До того ж серія дальніх атак наших дівчат наприкінці гри була невлучною.

Чемпіонат Європи 3x3. U-17. Жінки