IDM. Михальчик з найкращим колом виграв першу гонку фіналу сезону

Ілля Міхальчик зберігає шанси на четвертий чемпіонський титул у серії

371
0
Instagram (IDM). Ілля Михальчик

Топ-10: Михальчик, Фінстербуш, Соомер, Альт, Макельс, Шмідт, Хобельсбергер, Штайнмайр, Фельдхайзен, Леонов.

Український райдер заводської команди BMW Ілля Михальчик здобув перемогу у першій гонці фіналу сезону відкритого чемпіонату Німеччини з супербайку IDM на трасі «Хоккенхаймрінг».

Михальчик почав гонку з поулу, проте на якийсь час опустився на четверту позицію. Але до кінця заїзду українець почав відіграватися і на фініші був першим з відривом більш ніж за три секунди від Тоні Фінстербуша, який став другим. При цьому Михальчик також встановив найкращий час у гонці – 1:26.438. Замкнув першу трійку естонський райдер Ханнес Соомер.

Ще один український райдер Костянтин Писарев фінішував на 19 місці.

Лідер чемпіонату серед райдерів Флоріан Альт завершив гонку на четвертому місці та випереджає Іллю Михальчика на 24 очки. Таким чином, для того, щоб стати чотириразовим чемпіоном IDM, українцю потрібно виграти другу гонку в Хоккенхаймі за умови, що Альт фінішує не вище 15-го місця.

Друга гонка фіналу сезону 2023 розпочнеться о 16:25 за київським часом.

(2)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Роналду після 30 років забив 424 голи. Скільки у Мессі?
Футбол | 01 травня 2024, 23:38 0

Кріштіану оформив дубль за «Аль-Наср» у ворота «Аль-Халіджа»