Рекорд сезону! Магучіх стрибнула на 2.03 та виграла фінал Діамантової ліги

Українка вдруге поспіль здобула головний приз легкоатлетичної серії

13499
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучіх

Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила рекорд сезону та виграла фінал Діамантової ліги 2023 з легкої атлетики, який пройшов у американському Юджині.

У фіналі змагань у стрибках у висоту взяли участь три українки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Ярослава Магучіх подолала у другій спробі планку на висоті 2.03 м та встановила новий рекорд сезону в світі.

Друге місце посіла Нікола Оліслагерс із Австралії, яка у третьому стрибку повторила результат українки та оновила особистий рекорд. Висота 2.05 м не підкорилася нікому.

За кількістю використаних спроб переможцем Діамантової ліги стала українка Ярослава Магучіх. Українка вдруге поспіль здобула головний приз легкоатлетичної серії.

Юлія Левченко (1.91 м) та Ірина Геращенко (1.87 м) посіли 5-те та 7-ме місця відповідно.