За дві хвилини до кінця. Кременчук у битві з Соколом завоював Кубок України

Цікавий матч за трофей

2037
2
ФХУ

Новий хокейний сезон в Україні відкрився розіграшем Кубка України, а у фінал вийшли головні суперники останніх років «Сокіл» та «Кременчук».

У класній та напруженій боротьбі сильнішим виявився «Кременчук», який виграв з рахунком 4:3, закинувши вирішальну шайбу за дві хвилини до кінця третього періоду. Відзначився лідер команди Віталій Лялька.

Зазначимо, що «Сокіл» у ході зустрічі лідирував 1:0 та 3:1, проте дозволив супернику не лише відігратися, а й здобути трофей.

Кубок України. Фінал

Кременчук - Сокіл 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Шайби: 08:44 Толстушко (Бабинець) - 0:1, 11:21 Лялька (Кривошапкін) - 1:1, 12:54 Чердак (Олексюк, Бабинець) - 1:2, 28:04 Толстушко - 1:3, 39:29 Кривошапкін (Лялька) - 2:3, 52:50 Брага (Середницький, Варава) - 3:3, 58:00 Лялька (Кривошапкін) - 4:3