MotoGP. Переможець гонки 8 годин Судзуки виступить на Гран-прі Сан-Марино

136
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Такумі Такахасі

Японський райдер Такумі Такахасі виступить на Гран-прі Сан-Марино у складі команди LCR замість травмованого Алекса Рінса.

Іспанець, який виграв Гран-прі Америк, продовжує відновлення після перелому ноги, який отримав під час Гран-прі Італії у червні. Ікер Лекуона, який заміняв його на останніх перегонах, зайнятий у чемпіонаті світу з гонок на супербайках WorldSBK, в якому водночас проходитиме етап у Франції.

Такумі Такахасі — чинний і п'ятиразовий переможець гонки «8 годин Судзуки», яка входить до календаря чемпіонату світу з мотоперегонів на витривалість FIA EWC. У 2015-му році він виступав на Гран-прі Японії по вайлд-кард у складі заводської команди Хонда і посів 12-е місце. Також Такахасі – тест-райдер LCR.

Гран-прі Сан-Марино пройде на трасі імені Марко Сімончеллі в італійському Мізано з 8 по 10 вересня. Одразу після цього, 11 вересня, там відбудуться офіційні тести MotoGP.