Повернувся у гімнастику! Верняєв завоював золото та срібло у Туреччині

Це перші міжнародні змагання Олега після повернення до спорту

5177
2

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв виборов золоту та срібну нагороди на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики, який проходить у турецькому Мерсіні.

На своїх перших міжнародних змаганнях після повернення до великого спорту 29-річний спортсмен посів друге місце у вправах на коні.

Отримавши у фіналі за комбінацію складністю 6,5 позначку 14,800, вихованець Геннадія Сартинського поступився лише одному супернику. Переможцем став віце-чемпіон світу у вправах на коні – Ахмад Абу Аль-Суд з Йорданії (15.000).

Медальний дубль зробили українці у вправах на паралельних брусах. Олег Верняєв до срібла на коні додав золото на коронному снаряді, виконавши комбінацію у фіналі на оцінку 15.000. Він на на 0,250 бали випередивши срібного призера, товариша по команді Назара Чепурного.

Українська гімнастка Анна Лащевська стала найкращою у вправах на різновисотних брусах серед жінок (13,533).