Ушеніна стала сьомою в рапіді на шаховому турнірі в Індії
В останній день українка спромоглася звести внічию партію з чемпіонкою світу
![Ушеніна стала сьомою в рапіді на шаховому турнірі в Індії](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/2/orig_640533.jpg)
Українська шахістка Анна Ушеніна посіла сьоме місце за підсумками змагань у рапіді на турнірі з швидких шахів Women's Tata Steel India в Індії.
Третій та останній день змагань Ушеніна розпочала з нічиєї білими проти індійської шахістки Дів'ї Дешмух, яка у підсумку виграла турнір. У другій партії українка чорними програла ще одній шахістці з Індії Хампі Конеру після того, як припустилася кількох неточностей у позиції з невеликою перевагою.
А у заключній, третій партії Ушеніна також чорними звела внічию програну позицію в партії проти чинної чемпіонки світу Цзюй Веньцзюнь.
Таким чином, набравши в дев'яти партіях 4 очки за однієї перемоги, шести нічиїх та двох поразок, Анна Ушеніна посіла підсумкове сьоме місце.
3-4 вересня на турнірі Women's Tata Steel India пройдуть змагання у бліці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Суперзірці Реала загрожує дискваліфікація на 12 матчів у Ла Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738862.jpg)
![Суперзірці Реала загрожує дискваліфікація на 12 матчів у Ла Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738862.jpg)
Джуд Беллігем ризикує бути дискваліфікованим на тривалий термін
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738992.jpg)
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738992.jpg)
Португалець не боїться звільнення
![ЧЄ-2025 з трекових велогонок, день 4. Як виступили українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738908.jpg)
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738895.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)