Наші волейболістки знову досягли успіху в п'яти партіях

2804
0
CEV

Сьогодні відбувся другий товариський матч із волейболу серед жінок, в якому зустрічалися національні збірні України та Греції. Обидві команди зараз готуються до чемпіонату Європи. Нагадаємо, що напередодні підопічні Івана Пєткова перемогли на майданчику суперниць із рахунком 3:2.

У п'ятницю команди провели на майданчику також п'ять партій. Першу із них виграли гості 25:16. Другий та третій сет залишився за гречанками 27:25 та 25:19. У четвертій партії українки наприкінці виявилися сильнішими 26:24. І на тай-брейку збірна України довела зустріч до підсумкової перемоги 15:12.

Товариський матч з волейболу. Жінки
Греція. 11 серпня
Греція – Україна

2:3 (16:25, 27:25, 25:19, 24:26, 12:15)

Ще раз нагадаємо, що збірна України на першому етапі фінального турніру чемпіонату Європи 2023 року виступить у Бельгії в групі А. Разом із нею там зіграють Сербія, Угорщина, Бельгія, Словенія та Польща.

Волейбол | 05 травня 2024, 20:31 0

У фінальному матчі волейболісти з Тренто завдали поразки польському «Ястшембски Вегель» 3:0