Україна поступилась Німеччині на волейбольному турнірі Універсіади

Підопічні Сергія Коваленка тепер зіграють в матчі за 7 місце з Португалією

1313
0
ФВУ

У китайському місті Ченду на Всесвітній студентській Універсіаді на чоловічому волейбольному турнірі сьогодні відбулися матчі команд, які борються за місця з 5 по 8. Збірна України грала з командою Німеччини.

Як і у чвертьфінальному поєдинку зі збірною Польщі, наші волейболісти не змогли чинити гідний опір суперникам. Перший сет українці програли 18:25. У другому вони були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але поступилися 22:25. А третю партію підопічні Сергія Коваленка віддали опонентам майже без боротьби 14:25.

Склад збірної України у цьому поєдинку був таким: Іван Кривобок (набрав 8 очок), Денис Велецький (3), Данило Уривкін (1), Дмитро Янчук (11), Богдан Мазенко (3), Сергій Рябов (0), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Андрій Стеблецький (0), Євген Степовий (11), Сергій Міщенко (1).

В іншому матчі за 5-8 місця Аргентина перемогла Португалію 3:0.

3:0 (25:21, 25:19, 25:18)

Таким чином, завтра в неділю 6 серпня в матчі за 7 місце зустрінуться Україна та Португалія, а за 5 підсумкове місце змагатимуться Німеччина та Аргентина.

Щодо призерів турніру, то в останній день Універсіади 8 серпня у головному фіналі зіграють Італія та Польща, а бронзові нагороди розіграють Китай та Іран.