Збірна України U17 перемогла Спарту по булітах

Українські юнаки набрали перші очки на Кубку Президента

477
0
Фото presidentcuphco.cz

Юнацька збірна України здобула першу перемогу на Кубку Президента у Тршинці. Підопічні Олександра Бобкіна виявилися сильнішими за празьку «Спарту» в серії булітів.

Українські підлітки здобули дуже непросту вольову перемогу. Увесь матч «Спарта» вела в рахунку, наші багато вилучалися, а під завісу другого періоду втратили ще й лідера серед захисників - Микола Косарєв заробив вилучення до кінця матчу (5+20 хвилин). На щастя, наші вистояли з Михайлом Набойченком у воротах, а потім і нокаутували суперника шайбами Артема Чайки та Данила Скорохода.

Збірна України набрала перші два очки на турнірі, а лідирує у нашій групі чеський «Тршинець» та латвійська «Рига», які набрали максимум – по 6 очок після двох ігор. «Спарта» з одним балом замикає квінтет.

Заключний матч на груповому етапі Кубку Президента українці зіграють за три години (14.30) – суперник словацький «Слован».

Збірна України U17 – «Спарта» U17 (Чехія) - 3:2 Б (1:2, 0:0, 1:0, 1:0).

Шайби: 0:1 - Чіжек (6 хв.), 1:1 - Косарєв (Петухов, Гапоненко, 12 хв.), 1:2 - Жуковський (13 хв.), 2:2 - Чайка (Кураєв, - більш. , 54 хв.), 3:2 – Скороход (переможний буліт).