Збірна України пропустить ті види програми, на які заявлені росіяни і білоруси

1235
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ольга Харлан

З 22 по 25 липня в Мілані (Італія) відбудеться чемпіонат світу з фехтування. У ньому виступить і збірна України, але в урізаному форматі.

Це пов'язано з тим, що на турнір заявлені 8 спортсменів з росії та білорусі. Українці пропустять ті види програми, в яких заявлені представники країн-агресорів: усі жіночі види (крім командних змагань), а також чоловіче фехтування на шпагах.

Спочатку Україна планувала заявитися на чемпіонат світу за максимальною квотою: по 4 спортсмени на кожен вид програми.

(10)

Джерело: Максимов може залишити Дніпро-1 найближчим часом. Відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 12:21 7

Наставник може не допрацювати до кінця сезону

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів